تقدیر معاون امور اقشار ستاد آيت‌الله رئیسی از حضور پرشور مردم در انتخابات

به گزارش تابانیوز، سیدآیت میرسالاری معاون امور اقشار ستاد آیت الله رئیسی در کشور با صدور پیامی خطاب به رئیس جمهور منتخب، رهبر معظم انقلاب و آحاد ملت شریف ایران و اعضای پرتلاش این ستاد، این پیروزی بزرگ را تبریک و تهنیت گفت. 

  سید آیت میرسالاری در این پیام با تاکید بر توفیق ملت ولایتمدار ایران در انتخاب اصلح، ضمن تبریک پیروزی حضرت ایت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، این مهم را طلیعه تشکیل دولت مردمی قوی در ایران اسلامی اعلام کرد. 

معاون امور اقشار ستاد آیت الله رئیسی از کلیه کسانی که در انتخابات حاضر شدند و درگام دوم انقلاب اسلامی پا به عرصه مدیریت جهادی نهاده و در تغییرات عرصه مدیریت جهادی در سطح کشور در تمامی حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی سهیم بودند قدردانی کرده و گفت: امیدوارم با حضور آحاد مردم و افراد متخصص جوان و مدیران متعهد در برنامه راهبردی هشت ساله موجب رونق کسب و کار و افتخار و رونق و سرافرازی ایران عزیز باشیم.

سیدآیت میرسالاری در پایان این پیام از تمامی دست اندرکاران ستاد مستقل جهادی کشور بابت تلاش و زحماتی که در ایام انتخابات صورت دادند قدردانی به عمل آورد.